Kraunasi......
Naujienlaiškis

Įmonėms

Esame profesionalų komanda, sukaupusi ilgametę patirtį projektų valdymo, verslo erdvių projektavimo ir įrengimo srityse, tad profesionaliai padėsime įsirengti jūsų verslo erdves diegiant ergonomikos ir palankios darbo vietos reikalavimus. 

Atstovaujame pasaulyje pripažintus gamintojus iš JAV, Skandinavijos ir Vakarų Europos šalių. Mūsų profesionalumą ir kompetenciją vertina ir mus savo išskirtiniais atstovais Lietuvoje pasirinko tokios pasaulyje garsios kompanijos kaip Haworth (JAV), Herman Miller (JAV), Lammhults (Švedija), Sedus (Vokietija), Actiu (Ispanija) ir daugelis kitų.

Gausiose mūsų įmonių grupės salonų ekspozicijose, kurių bendras plotas arti 1500 m2, galite apžiūrėti ir išbandyti įvairius gaminius, kad įsitikintumėte jų kokybe, komfortu ir tinkamumu būtent Jūsų projektui. 
 
Per 16-ka įmonės veiklos metų įgyvendinome virš 1000 skirtingos apimties ir sudėtingumo projektų.

Verslo pasaulis yra dinamiškas, įmonės auga ir keičiasi, tad ir verslo erdvės nuolat kinta. Esame pasiruošę savo klientams užtikrinti ilgalaikę profesionalią partnerystę ir operatyvų servisą, reikalingą keičiantis jų poreikiams.

 

Mūsų klientai:


Continental, Western Union, Cognizant, Technopolis, Schage, Booking.com, Johnson&Johnson, Delfi, Imlitex, Mitnija, arch. G. Natkevičiaus studija, Senukai, Douglas, PC Ozas, Apranga, Tele 2, Unicredit, Lietuvos Olimpinis komitetas, Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centras, INVL Asset management, Jacobs Douwe Egberts,  ISM universitetas ir kitos modernios organizacijos.


Susisiekime: info@ltproject.lt 

 

Naujienos